אם נולדתם בהונגריה, או שאתם צאצאים לילד הונגריה, תדעו שיש סיכוי גבוה שאתם זכאים לקבל דרכון הונגרי! במאמר הבא נפרט לעומק מה עליכם לעשות, איך כדי לקבל את הדרכון ההונגרי ובנוסף, נסביר את החשיבות הרבה של יציאה לדרך עם חברה מנוסה ומקצועית בדרך להוצאת דרכון הונגרי – כמו חברת "פספורטוגו".

מה נותן דרכון הונגרי?

כפי שאתם כבר בטח יודעים, הונגריה היא חלק מהאיחוד האירופי ולכן, מי שמחזיק בדרכון הונגרי מחזיק למעשה בדרכון אירופאי לכל דבר.
דרכון הונגרי מקנה לכם כניסה למדינות רבות בעולם ללא צורך בויזה.
בנוסף, המחזיקים בדרכון הונגרי נהנים מהזכויות שמקבלים תושבי האיחוד האירופי ומכל ההטבות הרבות שיש לארגון להציע, כמו למשל הזדמנויות עסקיות, סבסוד לימודים ועוד הטבות רבות שמגיעות עם הדרכון ההונגרי.

כמה זמן לוקח להוציא דרכון הונגרי?

אין זמן מדויק בו תוכלו לקבל את הדרכון ההונגרי, הזמן עשוי להשתנות בהתאם לבקשה ובהתאם לעומס על הרשויות בהונגריה, אך לרוב התהליך לוקח מספר חודשים.

מה עוד חשוב לדעת?

דרכון הונגרי מוענק לאזרחים הונגרים, כלומר, כדי שתוכלו לקבל דרכון הונגרי יהיה עליכם להיות אזרחים של המדינה.
הדרך לקבלת האזרחות רצופה במסמכים רבים, הליכים בירוקרטיים ארוכים, שירותי עורך דין מהימן בתחום אשר מכיר ובקיא בכל הפרטים והדרישות של ההונגרים, וכמובן גם שירותים של מתורגמן דובר וכותב השפה ברמת שפת אם.
יציאה למסע כזה לבד היא אפשרית, אבל עשוי להיות מתיש ולא פשוט כלל. אבל יש גם אפשרות אחרת.

דרכון הונגרי עם פספורטוגו

חברת "פספורטוגו" מנוסה וממוקצעת בהליך לאזרחות הונגרית, החל מרגע הגשת הבקשה לאזרחות הונגרית ועד לרגע בו תקבלו את האזרחות ואת הדרכון ההונגרי. התהליך כשלעצמו עלול להיות מתיש, אבל ביחד עם צוות של מומחים בשילוב עורכי דין, מתרגמים ואנשי מקצוע נוספים, חברת "פספורטוגו" מכרה לעומק את כל מה שנדרש בדרך להוצאת דרכון הונגרי ותעמוד לצדכם כדי לקדם את המטרה החשובה תוך זמן קצר יחסית. 

למה לבחור בחברה כדי להוציא דרכון הונגרי?

כאמור, יש הרבה סיבות טובות למה לא לצאת לבד לתהליך. "פספורטוגו" היא אחת החברות הוותיקות בתחום עם ותק של למעלה מ-30 שנה במתן שירות ללקוחות ישראלים.
החברה מכירה ומעודכנת בכל הפרטים הדרושים בעת הוצאת דרכון הונגרי, כך שהיא תוכל להגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם לקבל דרכון הונגרי. בחברה תקבלו הדרכה מותאמת אישית בשילוב תהליכים יעילים ובכך תעזור לכם להבין בצורה טובה יותר את הדרך לקבלת דרכון הונגרי. 

קבלת דרכון הונגרי היא צעד חשוב ביותר, אם גם אתם רוצים לקבל דרכון הונגרי תוך זמן קצר יחסית, עם תהליך בקשה חלק, ענייני ויעיל במיוחד, כל מה שעליכם לעשות זה רק להשאיר פרטים באתר של "פספורטוגו" ואחד הנציגים יחזור אליכם עם בדיקת זכאות על ידי הבנת הדרישה לזכאות, איסוף המסמכים הדרושים וביצוע ההנחיות בצורה מדויקת. החברה תייעל את התהליך ותהיה זמינה לכל שאלה או משהו לא ברור ומבטיחה תוצאות חיוביות.