אודות 2018-05-03T14:04:10+00:00

חברת פספורטוגו מתמחה בתחום הנפקת אזרחות אירופאית- פורטוגלית וספרדית ליהודים הזכאים לכך. אנו מתמחים ועוסקים במימוש אזרחויות במדינות ספרד ופורטוגל, ודוגלים בהתמקצעות מקסימלית ואפקטיבית בתחום אחריות אחד, דבר אשר מבטיח את רמת המקצועיות הטובה, הזריזה והיעילה ביותר.

פספורטוגו הינה החברה הגדולה בארץ בתחום הייעוץ להנפקת דרכונים אירופאים. אנו מעסיקים למעלה מ40 עובדים אשר כוללים: שלושה עורכי דין, חוקרת שורשים, שלושה מנהלי תיקי לקוחות, מערך של 30 מוקדני שירות ומנהל שירות לקוחות. בנוסף אנו עובדים עם עורכי דין ונוטריונים חיצוניים בארץ ובחו”ל.

חברתנו היא בת לקבוצת וידיומית, בעלת מוניטין של כ30 שנה בשוק הפרטי, העסקי והממשלתי.

ניתן לבקר באתרינו www.Vidiomit.co.il

אנו מתחייבים ללוות את לקוחותינו מראשית התהליך – בדיקת הזכאות ועד לאישור האזרחות וקבלת הדרכון.

בשלב הראשוני נציגינו יצרו קשר עם הלקוח על מנת לערוך שאלון לבדיקת זכאות ראשונית אשר תתבצע במחלקה הגנאולוגית בחברה.  כאשר יתקבל אישור זכאות עבור הלקוח יתאפשר להתחיל בתהליך הנפקת הדרכון שבמהלכו אנו מבצעים את כל העבודה, החל מביורוקרטיה, ביקורים ודיונים ברשויות המקומיות, הנפקת תעודת לידה ותעודת יושר וכן השגת אישורים וחתימות. חברתנו נמצאת בקשר רציף באופן מקצועי וידידותי עם הגופים והגורמים האמונים בהנפקת אזרחויות ביניהם הקהילה היהודית בפורטו ובליסבון, ויודעת להגיש את הבקשות הנדרשות בתצורה ובניסוחים המבוקשים ע”י הרשויות, דבר המקצר את זמן ההליך וחוסך בירוקרטיה שאינה נחוצה.

כחלק מהמטרות שהחברה הציבה לעצמה יש לכל לקוח מנהל תיקי לקוחות שדואג ללוות אותו במהלך התהליך ולספק מענה לכל פניותיו , התהליך נעשה בשקיפות מלאה , בכל שלב והתקדמות בתהליך הלקוח מקבל מייל או הודעה עם עדכונים חודשיים על סטטוס והתקדמות ההליך.

לאחר שלקוחותינו מקבלים את הדרכון  אנו נותנים ערך מוסף ללקוחותינו וממשיכים ונותנים את שירותינו המקצועיים. נסייע בשירותי השמה, ייעוץ ללימודים, חיפוש מגורים במדינת היעד, נסייע בקשרים עם אנשי עסקים מקומיים ונספחים מסחריים בפורטוגל ובאירופה. כך שהאזרחות האירופאית החדשה שלך תתחיל להניב לך פירות, כבר מרגע הנפקת הדרכון.

נגישות