אודות החברה

חברת “פספורטוגו” הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ, המתמחה בייעוץ, הסברה וליווי צמוד ללקוחות ישראליים לקבלת אזרחות אירופאית, במדינות פורטוגל, ספרד ורומניה. החברה הוקמה ומנוהלת ע”י עו”ד מוטי כהן, ופועלת בשוק העסקי והפרטי כ-30 שנה.

החברה חורטת על דגלה שירות מקצועי ויעיל אשר חוסך מהלקוח התעסקות מיותרת בתהליך. לצורך כך היא מפעילה ארבעה סניפים: בחיפה, גבעתיים, ראשון לציון וירושלים, ומונה כ-150 עובדים האמונים על המחלקות השונות..

לבדיקת זכאות בחינם:

* השירות ניתן בכפוף לתקנון ולמדיניות הפרטיות
מחלקה משפטית

מחלקה משפטית

עורכי הדין של פספורטוגו מתמחים בהנפקת אזרחות פורטוגלית וספרדית לצאצאי מגורשי ספרד. המחלקה המשפטית של החברה מונה 15 עורכי דין הפועלים בארץ ובפורטוגל אשר מתמחים באיתור מסמכים שאינם מצויים בידי המבקשים, במטרה להתחיל בהליך הוצאת האזרחות האירופאית באופן המהיר והיעיל ביותר.בנוסף, אנו פועלים מול השגרירויות בספרד ובפורטוגל ומול משרדי עורכי דין בפורטו ובליסבון, אשר נותנים מענה בדיונים המקומיים ובהגשת המסמכים הנדרשים על ידי הרשויות.

מחלקה גינאולוגית

מחלקה גינאולוגית

אימות הזיקה בין מגיש הבקשה לדרכון ספרדי או פורטוגלי לבין משפחות המגורשים מהקהילה היהודית, מתבסס על מסמכי ארכיון ועל מחקר שורשים מקיף. ההסתמכות בשלב זה היא על תעודות נישואין, כתובות שנשמרו במשפחה ומסמכים רלוונטיים נוספים. המחלקה הגנאלוגית של פספורטוגו מנוהלת על ידי חוקרת השורשים נעמי פריינטה, מבצעת את כל בדיקות הזכאות הבסיסיות של לקוחותינו מול הקהילה היהודית בפורטו ובליסבון, ודואגת לעדכן את הזכאים בדבר זכאותם.​

דרכון אירופאי באמצעות אזרחות זרה

מחלקת קשרי קהילות יהודיות

הקהילה היהודית בפורטוגל אחראית על מתן האישור הראשוני בדרך לבחינת הזכאות לדרכון אירופאי. מחלקת קשרי קהילות יהודיות אחראית על הגשת הבקשה לאישור עקרוני של הקהילה היהודית, שמצריכה הכנת תיק מסמכים מתורגם ומעודכן. קשרי העבודה ההדוקים שאנו מנהלים מול הקהילה היהודית מאפשרים לעבור את השלב הזה באופן המהיר ביותר, ולהימנע מעיכובים או מדחיית הבקשה עקב טעויות או חוסרים.

ניהול לקוחות

מחלקת ניהול לקוחות

ההליך המורכב של הנפקת אזרחות אירופאית מצריך שיתוף פעולה הדוק בין גורמים מקצועיים בארץ ובחו"ל. חברתנו מעמידה לשירות כל אחד מלקוחותינו מנהל תיק לקוח אשר מלווה אותם כבר מהרגע הראשון ומעניק מענה ועדכוני סטטוס חודשיים לאורך כל התהליך. באחריות מנהל התיק להבטיח את התקדמות ההליך בצורה מסודרת ומבוקרת, ולהבטיח לכל לקוח שקט נפשי וכתובת ישירה לכל שאלה או עידכון.

לקוחות ממליצים

הצוות המקצועי שלנו

עו”ד מוטי כהן

עו”ד מוטי כהן

מנכ”ל פספורטוגו

עו”ד שמעון ברזילאי

עו”ד שמעון ברזילאי

מנהל המחלקה המשפטית

יוסי אמרגי

סמנכ"ל מערכות מידע

עו"ד הילה בצלאל

עו"ד הילה בצלאל

יועצת במחלקה המשפטית

עו"ד אנה ברסילז

עו"ד אנה ברסילז

מנהלת המח’ המשפטית בפורטוגל

עו"ד מגדה אינקוס

עו"ד מגדה אינקוס

מנהלת המח’ המשפטית ברומניה

עו"ד דורון סבח

מחלקה משפטית

הראל שטרית פוגרבנסקי

הראל שטרית

מנהל מחלקת תיקי לקוחות

עו"ד ליטל בבג'ני רון

עו"ד ליטל בבג'ני רון

מנהלת מחלקת רשויות

ליאת חמרי

סמנכ"לית כספים

אריאל פינקלשטיין

אריאל פינקלשטיין

מנהל מחלקת ספרד

כפיר נוסבאום

כפיר נוסבאום

מנהל קשרי קהילה יהודית

נועה פולק אניג'ר

נועה פולק אניג'ר

מנהלת משאבי אנוש

שי אבוחצירה

שי אבוחצירה

מנהל מחלקת מכירות

נעמי פריינטה

מנהלת מחקר גנאולוגי

יוני שוקרון

יוני שוקרון

מנהל מחלקת שירות לקוחות

שלומי בן לולו

שלומי בן לולו

מנהל דיגיטל