אודות החברה

חברת “פספורטוגו” הנה החברה הגדולה בארץ המתמחה בהליך הנפקת אזרחות ודרכון אירופאי ליהודים צאצאים למגורשי ספרד ופורטוגל בהתאם לחוק שנחקק בספרד ב-2014 ובפורטוגל ב-2015, במטרה להשיב להם את זכותם לקבלת אזרחות ספרדית או פורטוגלית שנשללה מהם בעקבות צו הגירוש במאה ה15.

M 0
ישראלים בעלי דרכון זר
M 0
ישראלים הזכאים לדרכון פורטוגלי
0
ישראלים המתחילים את התהליך כל חודש
K 0
ישראלים הממתינים לקבלת דרכון פורטוגלי
K 0
ישראלים שקיבלו דרכון פורטוגלי

מחלקת קשרי קהילות יהודיות

הקהילה היהודית בפורטוגל אחראית על מתן האישור הראשוני בדרך לבחינת הזכאות לדרכון אירופאי. מחלקת קשרי קהילות יהודיות אחראית על הגשת הבקשה לאישור עקרוני של הקהילה היהודית, שמצריכה הכנת תיק מסמכים מתורגם ומעודכן. קשרי העבודה ההדוקים שאנו מנהלים מול הקהילה היהודית מאפשרים לעבור את השלב הזה באופן המהיר ביותר, ולהימנע מעיכובים או מדחיית הבקשה עקב טעויות או חוסרים.

מחלקה משפטית

עורכי הדין של פספורטוגו מתמחים בהנפקת אזרחות פורטוגלית וספרדית לצאצאי מגורשי ספרד. המחלקה המשפטית של החברה מונה 15 עורכי דין הפועלים בארץ ובפורטוגל אשר מתמחים באיתור מסמכים שאינם מצויים בידי המבקשים, במטרה להתחיל בהליך הוצאת האזרחות האירופאית באופן המהיר והיעיל ביותר. בנוסף, אנו פועלים מול השגרירויות בספרד ובפורטוגל ומול משרדי עורכי דין בפורטו ובליסבון, אשר נותנים מענה בדיונים המקומיים ובהגשת המסמכים הנדרשים על ידי הרשויות.

מחלקת ניהול לקוחות

ההליך המורכב של הנפקת אזרחות אירופאית מצריך שיתוף פעולה הדוק בין גורמים מקצועיים בארץ ובחו"ל. חברתנו מעמידה לשירות כל אחד מלקוחותינו מנהל תיק לקוח אשר מלווה אותם כבר מהרגע הראשון ומעניק מענה ועדכוני סטטוס חודשיים לאורך כל התהליך. באחריות מנהל התיק להבטיח את התקדמות ההליך בצורה מסודרת ומבוקרת, ולהבטיח לכל לקוח שקט נפשי וכתובת ישירה לכל שאלה או עידכון.

מחלקה גנאולוגית

אימות הזיקה בין מגיש הבקשה לדרכון ספרדי או פורטוגלי לבין משפחות המגורשים מהקהילה היהודית, מתבסס על מסמכי ארכיון ועל מחקר שורשים מקיף. ההסתמכות בשלב זה היא על תעודות נישואין, כתובות שנשמרו במשפחה ומסמכים רלוונטיים נוספים. המחלקה הגנאלוגית של פספורטוגו מנוהלת על ידי חוקרת השורשים נעמי פריינטה, מבצעת את כל בדיקות הזכאות הבסיסיות של לקוחותינו מול הקהילה היהודית בפורטו ובליסבון, ודואגת לעדכן את הזכאים בדבר זכאותם.

הצוות המקצועי שלנו

עו”ד מוטי כהן

מנכ”ל פספורטוגו

עו”ד שמעון ברזילאי

מנהל המחלקה המשפטית

עו"ד אמיר כהן

יועץ במחלקה המשפטית

עו"ד הילה בצלאל

יועצת במחלקה המשפטית

עו"ד אנה ברסילז

מנהלת המח’ המשפטית בפורטוגל

עו"ד אלפרדו מריוס

מנהל המח’ המשפטית בספרד

עו"ד מגדה אינקוס

מנהלת המח’ המשפטית ברומניה

עו"ד דורון שלו

מחלקה משפטית

עו"ד ליטל בבג'ני רון

מנהלת מחלקת רשויות

עו"ד דורון סבח

מחלקה משפטית

רן קורן

סמנכ"ל כספים

רבין מחני

סמנכ"ל שיווק ומכירות

אריאל פינקלשטיין

מנהל מחלקת ספרד

כפיר נוסבאום

מנהל קשרי קהילה יהודית

לילי הרטמן

מנהלת מחלקת הדרכה

נעמי פריינטה

מנהלת מחקר גנאולוגי

נועה פולק אניג'ר

מנהלת משאבי אנוש