פספורטוגו - הביטחון לקבל דרכון

חברת "פספורטוגו" הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ, המתמחה בייעוץ, הסברה וליווי צמוד ללקוחות ישראליים לקבלת אזרחות אירופאית, במדינות פורטוגל, רומניה, פולין, ליטא ואוסטריה. החברה הוקמה ומנוהלת ע"י עו"ד מוטי כהן, ופועלת בשוק העסקי והפרטי כ-30 שנה.

החברה חורטת על דגלה שירות מקצועי ויעיל אשר חוסך מהלקוח התעסקות מיותרת בתהליך. לצורך כך היא מפעילה סניפים ומונה למעלה מ-100 עובדים האמונים על המחלקות השונות.

מחלקה משפטית

מחלקה משפטית בין-לאומית

עורכי הדין שלנו מתמחים בחוקי האזרחויות האירופאיות בכלל, ובחוקי האזרחויות בפורטוגל, רומניה ופולין בפרט. המחלקה המשפטית מונה 15 עורכי דין ונוטריונים, הפועלים בארץ ובסניפינו בפורטוגל וברומניה. הצוות המיומן מסייע באיתור מסמכים שאינם מצויים בידי המבקשים, ובניהול ההליך אל מול הרשויות, במטרה להתחיל את ההליך בזריזות וביעילות, ולהגיע למטרה: הוצאת האזרחות והדרכון האירופאים באופן המהיר והמקצועי ביותר.

מחלקה גינאולוגית

מחלקה גינאולוגית (חקר שורשים)

אימות הזיקה בין מגיש הבקשה לדרכון פורטוגלי לבין משפחות המגורשים מהקהילה היהודית, מתבסס על מסמכי ארכיון ועל מחקר שורשים מקיף. ההסתמכות בשלב זה היא על תעודות נישואין, כתובות שנשמרו במשפחה ומסמכים רלוונטיים נוספים. המחלקה הגנאלוגית של פספורטוגו מנוהלת על ידי חוקרת השורשים נעמי פריינטה, אשר מבצעת את כל בדיקות הזכאות הראשוניות של לקוחותינו מול הקהילה היהודית בפורטו ובליסבון.

דרכון אירופאי באמצעות אזרחות זרה

מחלקת קשרי קהילות יהודיות

הקהילה היהודית בפורטוגל אחראית על מתן האישור הראשוני בדרך לבחינת הזכאות לדרכון אירופאי. מחלקת קשרי קהילות יהודיות אחראית על הגשת הבקשה לאישור עקרוני של הקהילה היהודית, שמצריכה הכנת תיק מסמכים מתורגם ומעודכן. קשרי העבודה ההדוקים שאנו מנהלים מול הקהילה היהודית מאפשרים לעבור את השלב הזה באופן המהיר ביותר, ולהימנע מעיכובים או מדחיית הבקשה עקב טעויות או חוסרים.

ניהול לקוחות

מחלקת שירות לקוחות

ההליך המורכב של הנפקת אזרחות אירופאית מצריך שיתוף פעולה הדוק בין גורמים מקצועיים בארץ ובחו"ל. חברתנו מעמידה לשירות כל אחד מלקוחותינו מחלקת שירות לקוחות מקצועית שמלווה אתכם כבר מהרגע הראשון ומעניקה מענה ועדכוני סטטוס לאורך כל התהליך. באחריות מחלקת שירות הלקוחות ולהבטיח לכל לקוח שקט נפשי וכתובת ישירה לכל שאלה או עדכון.

לקוחות ממליצים

הנבחרת שלנו

עו”ד מוטי כהן

עו”ד מוטי כהן

מנכ”ל פספורטוגו

עו”ד שמעון ברזילאי

עו”ד שמעון ברזילאי

מנהל המחלקה המשפטית

יוסי אמרגי

סמנכ"ל מערכות מידע

עו"ד הילה בצלאל

עו"ד הילה בצלאל

יועצת במחלקה המשפטית

עו"ד אנה ברסילז

עו"ד אנה ברסילז

מנהלת המח’ המשפטית בפורטוגל

עו"ד מגדה אינקוס

עו"ד מגדה אינקוס

מנהלת המח’ המשפטית ברומניה

עו"ד דורון סבח

מחלקה משפטית

הראל שטרית פוגרבנסקי

הראל שטרית

מנהל מחלקת תיקי לקוחות

עו"ד ליטל בבג'ני רון

עו"ד ליטל בבג'ני רון

מנהלת מחלקת רשויות

ליאת חמרי

סמנכ"לית כספים

אריאל פינקלשטיין

אריאל פינקלשטיין

מנהל מחלקת ספרד

כפיר נוסבאום

כפיר נוסבאום

מנהל קשרי קהילה יהודית

נועה פולק אניג'ר

נועה פולק אניג'ר

מנהלת משאבי אנוש

שי אבוחצירה

שי אבוחצירה

מנהל מחלקת מכירות

נעמי פריינטה

מנהלת מחקר גנאולוגי

יוני שוקרון

יוני שוקרון

מנהל מחלקת שירות לקוחות

שלומי בן לולו

שלומי בן לולו

מנהל דיגיטל

לבדיקת זכאות בחינם:

* השירות ניתן בכפוף לתקנון ולמדיניות הפרטיות