אודות החברה

חברת “פספורטוגו” הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ, המתמחה בייעוץ, הסברה וליווי צמוד ללקוחות ישראליים לקבלת אזרחות אירופאית, במדינות פורטוגל, ספרד ורומניה. החברה הוקמה ומנוהלת ע”י עו”ד מוטי כהן, ופועלת בשוק העסקי והפרטי כ-30 שנה.

החברה חורטת על דגלה שירות מקצועי ויעיל אשר חוסך מהלקוח התעסקות מיותרת בתהליך. לצורך כך היא מפעילה ארבעה סניפים: בחיפה, גבעתיים, ראשון לציון וירושלים, ומונה כ-150 עובדים האמונים על המחלקות השונות..

בדקו עכשיו זכאותכם בחינם

מחלקה משפטית

עורכי הדין של פספורטוגו מתמחים בהנפקת אזרחות פורטוגלית וספרדית לצאצאי מגורשי ספרד. המחלקה המשפטית של החברה מונה 15 עורכי דין הפועלים בארץ ובפורטוגל אשר מתמחים באיתור מסמכים שאינם מצויים בידי המבקשים, במטרה להתחיל בהליך הוצאת האזרחות האירופאית באופן המהיר והיעיל ביותר. בנוסף, אנו פועלים מול השגרירויות בספרד ובפורטוגל ומול משרדי עורכי דין בפורטו ובליסבון, אשר נותנים מענה בדיונים המקומיים ובהגשת המסמכים הנדרשים על ידי הרשויות.

מחלקה גינאולוגית

אימות הזיקה בין מגיש הבקשה לדרכון ספרדי או פורטוגלי לבין משפחות המגורשים מהקהילה היהודית, מתבסס על מסמכי ארכיון ועל מחקר שורשים מקיף. ההסתמכות בשלב זה היא על תעודות נישואין, כתובות שנשמרו במשפחה ומסמכים רלוונטיים נוספים. המחלקה הגנאלוגית של פספורטוגו מנוהלת על ידי חוקרת השורשים נעמי פריינטה, מבצעת את כל בדיקות הזכאות הבסיסיות של לקוחותינו מול הקהילה היהודית בפורטו ובליסבון, ודואגת לעדכן את הזכאים בדבר זכאותם.​

מחלקת קשרי קהילות יהודיות

הקהילה היהודית בפורטוגל אחראית על מתן האישור הראשוני בדרך לבחינת הזכאות לדרכון אירופאי. מחלקת קשרי קהילות יהודיות אחראית על הגשת הבקשה לאישור עקרוני של הקהילה היהודית, שמצריכה הכנת תיק מסמכים מתורגם ומעודכן. קשרי העבודה ההדוקים שאנו מנהלים מול הקהילה היהודית מאפשרים לעבור את השלב הזה באופן המהיר ביותר, ולהימנע מעיכובים או מדחיית הבקשה עקב טעויות או חוסרים.

מחלקת ניהול לקוחות

ההליך המורכב של הנפקת אזרחות אירופאית מצריך שיתוף פעולה הדוק בין גורמים מקצועיים בארץ ובחו"ל. חברתנו מעמידה לשירות כל אחד מלקוחותינו מנהל תיק לקוח אשר מלווה אותם כבר מהרגע הראשון ומעניק מענה ועדכוני סטטוס חודשיים לאורך כל התהליך. באחריות מנהל התיק להבטיח את התקדמות ההליך בצורה מסודרת ומבוקרת, ולהבטיח לכל לקוח שקט נפשי וכתובת ישירה לכל שאלה או עידכון.

לקוחות ממליצים

"ידעתי שמשפחתי נמנית ממגורשי ספרד, אך לא ידעתי איך להוכיח זאת. באמצעות המחלקה הגנאלוגית של פספורטוגו, מצאנו את מקור המשפחה בספרד, את שם המשפחה המקורי, ואת כל המדינות אליהן היגרו לאחר הגירוש. קיבלתי אזרחות אירופאית נוספת והרווחתי מסע שורשים מרגש."
שמעון פרנס - דרכון אירופאי פספורטוגו
שמעון פרנס
"ידעתי שאני זכאי לאזרחות פורטוגלית בזכות שורשיי הטורקים. בעזרת פספורטוגו הוכחנו את הזכאות בקלות וקיבלנו אישורי ממשלה עבור בנותיי ועבור שלושת הנכדים, תוך שנה וחצי בלבד. ניצלנו את המעמד כדי לטייל במדריד ולהראות לנכדים עולם. קיבלתי שירות נהדר לאורך כל הדרך. "
יום טוב ולנסי
"התהליך לקבלת אזרחות אירופאית תמיד נראה לי מורכב, ואפילו התלבטתי אם בכלל להתחיל אותו ואני שמח שלא ויתרתי. מוטי ושאר העובדים הפיגו את החששות שלי כבר מהפגישה הראשונה, ענו על כל שאלה והעניקו לי שירות מקצועי ואדיב."
חיים הרוש
"כהורים לילדים, רצינו להיות בטוחים שאנחנו פותחים עבורם את כל הדלתות ללימודים או עבודה בעתיד. כשהבנו שיש לנו אפשרות לקבל דרכון אירופאי, החלטנו לפנות לחברה מוסמכת כדי להימנע מטעויות בדרך לתוצאות שלא היינו מגיעים אליהן לבד."
נילי אוחנה
"ברגע ששמענו על השינויים בחוק הפורטוגלי, פנינו לפספורטוגו כדי לבדוק אם הם תקפים לגבינו. שם ביצעו עבורנו בדיקת זכאות ללא תשלום, היתרון העיקרי בעבודה מולם הוא שאפשר לקבל במקום אחד את כל מה שצריך כדי לקבל אזרחות פורטוגלית, בלי לבזבז זמן."
רון אטיאס

הצוות המקצועי שלנו

עו”ד מוטי כהן

מנכ”ל פספורטוגו

עו”ד שמעון ברזילאי

מנהל המחלקה המשפטית

עו"ד אמיר כהן

יועץ במחלקה המשפטית

עו"ד הילה בצלאל

יועצת במחלקה המשפטית

עו"ד אנה ברסילז

מנהלת המח’ המשפטית בפורטוגל

עו"ד אלפרדו מריוס

מנהל המח’ המשפטית בספרד

עו"ד מגדה אינקוס

מנהלת המח’ המשפטית ברומניה

עו"ד דורון שלו

מחלקה משפטית

עו"ד ליטל בבג'ני רון

מנהלת מחלקת רשויות

עו"ד דורון סבח

מחלקה משפטית

ליאת חמרי

סמנכ"לית כספים

שרית

מנהלת שיווק

אריאל פינקלשטיין

מנהל מחלקת ספרד

כפיר נוסבאום

מנהל קשרי קהילה יהודית

אופיר שודרי

מנהל הדרכה

נעמי פריינטה

מנהלת מחקר גנאולוגי

נועה פולק אניג'ר

מנהלת משאבי אנוש

ירון משלי

סמנכ"ל תפעול ושירות

שי אבוחצירה

מנהל מחלקת מכירות

איגור טושלר

מנהל מערכות מידע