אודות פספורטוגו

חברת “פספורטוגו” הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ, המתמחה בייעוץ, הסברה וליווי צמוד ללקוחות ישראליים לקבלת אזרחות אירופאית, במדינות פורטוגל, ספרד ורומניה. החברה הוקמה ומנוהלת ע”י עו”ד מוטי כהן, ופועלת בשוק העסקי והפרטי כ-30 שנה.

החברה חורטת על דגלה שירות מקצועי ויעיל אשר חוסך מהלקוח התעסקות מיותרת בתהליך. לצורך כך היא מפעילה ארבעה סניפים: בחיפה, גבעתיים, ראשון לציון וירושלים, ומונה כ-150 עובדים האמונים על המחלקות השונות:

כ-15 עורכי דין בארץ ובחו”ל בעלי מומחיות בתחום האזרחויות, גנאלוגים (מומחים בחקר שורשים), מנהלי תיקי לקוחות, מנהלי שירות, מנהלי מערכות מידע ומנהלי תפעול.

ייחודיות החברה ניכרת בטיפול שקוף בתיק הלקוח בכל שלביו, החל מבדיקת זכאות, איסוף מסמכים, שילוח דואר, תשלום האגרות וקבלת האישורים וזאת בזכות קשריה ההדוקים עם הקהילות היהודיות ועם גורמי מפתח ברשויות בפורטוגל וברומניה.

“פספורטוגו” מלווה אלפי לקוחות נאמנה מתוך אמונה בתיקון העוול ההיסטורי ובהשבת זכויות שנשללו, בהתאם לחוק להשבת זכויות שחוקקה ממשלת ספרד (2014) וממשלת פורטוגל (2015), ובהתאם לחוק האזרחות הרומני (2007).

יהודי ספרד גורשו ממולדתם בעקבות צו גירוש אכזרי בשנת 1492, רובם ברחו לפורטוגל אך גורשו לאחר 5 שנים. רובם המכריע של היהודים הגיע למדינות צפון אפריקה, ארצות הבלקן, טורקיה, יוון, סוריה ולבנון. על פי נתונים המתבססים על שמות משפחה וארצות מוצא נמצא כי קיימים מיליוני יהודים זכאים.

 

לקוחות ממליצים

"התהליך לקבלת אזרחות אירופאית תמיד נראה לי מורכב, ואפילו התלבטתי אם בכלל להתחיל אותו ואני שמח שלא ויתרתי. מוטי ושאר העובדים הפיגו את החששות שלי כבר מהפגישה הראשונה, ענו על כל שאלה והעניקו לי שירות מקצועי ואדיב."
חיים הרוש
"כהורים לילדים, רצינו להיות בטוחים שאנחנו פותחים עבורם את כל הדלתות ללימודים או עבודה בעתיד. כשהבנו שיש לנו אפשרות לקבל דרכון אירופאי, החלטנו לפנות לחברה מוסמכת כדי להימנע מטעויות בדרך לתוצאות שלא היינו מגיעים אליהן לבד."
נילי אוחנה
"ברגע ששמענו על השינויים בחוק הפורטוגלי, פנינו לפספורטוגו כדי לבדוק אם הם תקפים לגבינו. שם ביצעו עבורנו בדיקת זכאות ללא תשלום, היתרון העיקרי בעבודה מולם הוא שאפשר לקבל במקום אחד את כל מה שצריך כדי לקבל אזרחות פורטוגלית, בלי לבזבז זמן."
רון אטיאס

בדקו עכשיו זכאותכם בחינם

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן