קבלת פספורט ליוצאי ספרד 2018-05-03T11:27:48+00:00

קבלת פספורט ליוצאי ספרד

ספרד הינה אחד מיעדי הנופש הנחשקים באירופה, אך עבור ישראלים היא הרבה יותר מאשר יעד תיירותי. מסתבר כי מאות אלפי ישראלים יכולים לקבל אזרחות במדינה בהליך לא מסובך במיוחד. קבלת פספורט ליוצאי ספרד אפשרית למי שמכיר את נפתולי החקיקה החדשה ומי שיודע לבסס קשר למשפחה ממגורשי ספרד. הפקת אזרחות פורטוגל לישראלים עם פספורטוגו – קבלת דרכון לפורטוגל או לספרד בהליך מהיר למדי, בלי עיכובים מיותרים, כאשר המומחים מטפלים בכל.

עכשיו אפשר להפוך לאזרחי אירופה

קבלת פספורט ליוצאי ספרד הינה הדרך המהירה לאזרחות אירופית. גם קבלת אזרחות לפורטוגל מאפשרת לכם להפוך לאזרחים אירופאים מן המניין. משמעות הדבר היא שניתן לאחר מכן להיקלט באירופה, בכל מדינה השייכת לאיחוד. קבלת פספורט ליוצאי ספרד לא מחייבת אתכם להשתקע דווקא בספרד. ניתן בהחלט להירשם ללימודים בגרמניה או להקים עסק בצרפת או ביוון. ניתן בקלות להירשם ללימודים וליהנות משכר לימוד מוזל ולפעמים אפילו ממלגות קיום. אם אתם רוצים ללמוד רפואה, מנהל עסקים, חשבונאות, הנדסה, אדריכלות או כל דבר אחר, ספרד ואירופה מחכים לכם.

סקרים מגלים כי קבלת פספורט ליוצאי ספרד מהווה חלום עבור לא מעט הורים שרואים את עתידם בארץ אבל רוצים לדאוג לעתיד, על כל צרה שלא תבוא. הפקת אזרחות פורטוגל לישראלים יכולה להיות מתנה מההורים לילדיהם, מתנה שאולי לא תמומש אבל אולי בהחלט כן. עם דרכון קל למצוא עבודה באירופה ואפשר בקלות לטייל בעולם, בלי ויזה ותחת דרכון לא ישראלי. בלי ויזה לאמריקה ובלי שצריך לשלוף את הדרכון הישראלי במעברי הגבולות ברחבי העולם.

אם עד עכשיו לא ניסיתם לקדם קבלת פספורט ליוצאי ספרד, זה הזמן לנהוג אחרת. קבלת דרכון לפורטוגל השכנה או לספרד הנאווה לא מורידים מערכו של הדרכון הישראלי. קבלת אזרחות לפורטוגל או אזרחות בספרד – תנו לפספורטוגו לעשות בשבילכם את העבודה. בניית תיק בקשה לאזרחות, מציאת תיעוד ברישומי הקהילה העתיקים, העברת הבקשה לגורמים המוסמכים ועדכון שלכם בכל שלב משלבי התהליך. ניתן לקבל גם שירותי נוטריון ואפילו חקר שורשי המשפחה בדורות הקודמים. בהצלחה!

נגישות