פספורט לפורטוגל 2018-11-18T10:22:50+00:00

פספורט פורטוגלי

אם נשאל אתכם כמה ישראלים לפי דעתכם זכאים לקבל פספורט פורטוגלי, סביר להניח שתתקשו לשלוף תשובה ישר מהשרוול. מסתבר כי אפילו אנשים הבקיאים בהיסטוריה של פורטוגל יתקשו להעריך את המספר האמיתי של תושבי ישראל שיכולים לצלוח בהצלחה הליך לא יותר מדי ארוך של הפקת אזרחות פורטוגלית. אם נושא זה מעניין אתכם, תוכלו לגלות מיד מהם התנאים לקבל פספורט פורטוגלי. כמו כן, יש גם לא מעט ישראלים שיוכלו לגלות כי תנאים לקבלת דרכון ליוצאי ספרד אינם משוכה גבוהה מדי עבורם.

אזרחות פורטוגלית – הפתעה ענקית ומרעישה

עיתונאי שחקר את הנושא לפני זמן לא רב, בעקבות הודעת ממשלות ספרד ופורטוגל על הרצון להעניק פספורט פורטוגלי וספרדי ליהודים, חשף תמונה מפתיעה. הפקת אזרחות פורטוגלית  יכולה להיות רלוונטית לכמיליון ישראלים, לא פחות. אם המספר הזה נראה לכם מוגזם או מופרך, נסביר לכם מדוע המסקנה הזאת למעשה מאוד הגיונית ונכונה.

כדי לקבל פספורט פורטוגלי או דרכון ספרדי, צריכים להיות צאצאים של משפחות שהתגוררו במדינות הללו עד לתקפה שבה הוחלט לגרש את היהודים. אותו גירוש ידוע לשמצה שילח המוני יהודים לגלות ברחבי העולם. לא כל המגורשים פנו מיד ועלו לישראל. יש כאלה שעברו ונדדו בין מדינות, הגיעו ליוון, לתורכיה, אפילו לפולין, רוסיה, תימן או גרמניה. הפקת אזרחות פורטוגלית אם כן, יכולה להפוך למציאות גם אם ההורים או הסבים שלכם עלו לארץ ממדינות הרחוקות מרחק רב מספרד או פורטוגל. העניין החשוב הוא שבשלב מסוים הייתה המשפחה חלק מהקהילה בפורטוגל ועקב כך ובשל יהדותה נאלצה לעזוב את ביתה.

הפספורט הפורטוגלי בהישג ידכם – לא כדאי לפספס

חברת פספורטוגו מתמחה בהשגת פספורט פורטוגלי לצאצאי המגורשים. החברה מכירה היטב את החקיקה ובקיאה בהכנת תיק בקשה בהתאם לתנאים. תנאים לקבלת דרכון ליוצאי ספרד או פורטוגל כוללים בדיקה ואימות של שורשים משפחתיים והשוואה עם רישומים בקהילה או ברשומות ספרדיות ופורטוגליות. אם יש לכם מסמכים בבית, אפילו אם אינכם יודעים את מובנם, נוטריונים, עורכי דין ומתורגמנים מבית פספורטוגו יסייעו לכם להשיג את המטרה – הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים. כי גם לכם מגיע ולא כדאי לפספס את חלון ההזדמנויות.

נגישות