פספורט דרכון פורטוגלי 2018-05-03T11:24:48+00:00

פספורט דרכון פורטוגלי

אף כי פורטוגל הינה מדינה לא גדולה, הרי שההיסטוריה שלה מרשימה. הישגים בתחום הספנות וחקר ימים וארצות היו מנת חלקה אבל גם החלטות פוליטיות נוראיות, כדוגמת גירוש היהודים. כיום, מבקשת ממשלת פורטוגל לחבק בחזרה את צאצאי היהודים המגורשים וזהו חלון הזדמנויות לקבלת פספורט דרכון פורטוגלי. אם יש לכם שורשים בספרד או בפורטוגל, הפקת אזרחות פורטוגל ישראלים רלוונטית גם לכם. אבל איך מתחילים במסע לקבלת פספורט דרכון פורטוגלי, האם צריך להתחיל ללמוד פורטוגזית או ספרדית? ההחלטה החשובה ביותר שלכם בדרך אל קבלת דרכון ליוצאי ספרד ופורטוגל היא לפנות לפספורטוגו – המומחים לקבל דרכון ליוצאי ספרד ופורטוגל.

דרכון ביד, זה לא חלום

החקיקה העדכנית מאפשרת קבלת פספורט דרכון פורטוגלי בתנאי שניתן להוכיח כי אתם שייכים למשפחה שהגיעה מפורטוגל עקב הגירוש הגדול. הנפקת דרכון לפורטוגל מתקיימת לאחר הכנת תיק מסודר, ובו רישומים משפחתיים והיסטוריים. הרישומים נבדקים מול הרשויות ומול הקהילה היהודית המקומית, כאשר זה עוזר אם שם המשפחה מרמז על קשר. אך מסתבר כי יש גם כאלה שהצליחו להוציא פספורט דרכון פורטוגלי גם תחת שם משפחה המקושר ללאומיות אחרת לגמרי. כל זאת, מכיוון שחלק מיוצאי פורטוגל הספיקו במאות השנים שחלפו להגר ולעבור ממדינה אחת לאחרת, לרבות קליטת שמות משפחה חדשים. רוצים לדעת איך הפקת אזרחות פורטוגל ישראלים אפשרית גם עבורכם? בפספורטוגו יענו לכם על כל שאלה ויעשו הכל כדי לסייע גם לכם.

מה נותן לכם פספורט דרכון פורטוגלי

ניסיון השנים האחרונות, מ-2015 ואילך, מראה כי קבלת דרכון ליוצאי ספרד וליוצאי פורטוגל אפשרית ומעשית ובתוך שנתיים לערך מרגע הגשת הבקשה ניתן להשלים את כל ההליך. אך מה הנפקת דרכון לפורטוגל נותנת לכם? זו שאלה חשובה שראוי לענות עליה.

דרכון נוסף, מאפשר לכם ולילדיכם עוד אפשרויות. אם יבוא יום ותרצו לשנות אווירה, דרכון פורטוגלי מאפשר לכם לעשות זאת ללא קושי. למעשה, זהו דרכון אירופאי לכל דבר. בעזרתו ניתן לעבוד באירופה (שכר לימוד אפסי) להתגורר באירופה (מחירי דירות שפויים) וכמובן גם לעבוד באירופה, בכל מדינות האיחוד.

נגישות