הפקת אזרחות פורטוגלית 2018-11-18T10:21:46+00:00

הפקת אזרחות פורטוגלית

מרבית מדינות העולם לא ממהרות לחלק דרכונים, אזרחות או אפילו תושבות לכל דורש. אך לכלל הזה יש כמובן כמה יוצאים מהכלל. מדינת ישראל, למשל, מעניקה אזרחות בקלות ליהודים מרחבי העולם. כמו כן, מדינות כמו ספרד או פורטוגל מעניקות אזרחות ודרכונים, בתנאים מסוימים, ליהודים. הפקת אזרחות פורטוגלית ליהודים נעשית די בקלות כאשר מדובר בצאצאי המגורשים. בדומה לכך, קל למדי להוציא דרכון ספרדי ליוצאי ספרד. אך העובדה שהדבר אפשרי איננה מרמזת על כך שפשוט צריך לבקש – כדי מיד לקבל.

פספורטוגו הינה חברה המתמחה בייצוג יוצאי ספרד ופורטוגל מול הרשויות. הפקת אזרחות פורטוגלית בליווי של עורכי דין הבקיאים בעדכוני החקיקה במדינה תיעשה בהצלחה ובמהירות. זה אומנם לא עניין של יום או יומיים, אבל לאחר בניית תיק מבוסס, הנפקת דרכון פורטוגלי יכולה להיות אפשרית בהחלט – גם עבורכם.

אזרחות פורטוגלית , אזרחות ספרדית – דרכון אירופאי

אם אתם יודעים כי הנכם צאצאים למשפחות המגורשים, אם ינקתם מבית אבא את מסורת יהדות ספרד העשירה, קבלת דרכון ספרדי מיועדת בדיוק בשבילכם. אך מדוע בעצם כדאי בכלל לטרוח ולבקש דרכון ספרדי או להזדרז כדי להשלים הפקת אזרחות פורטוגלית כל עוד החקיקה הנוכחית בתוקף? הכדאיות נשענת על כמה היבטים.

הפקת אזרחות פורטוגלית תאפשר לכם או לילדיכם ללמוד בפורטוגל כעת או בעתיד, לימודים גבוהים. למעשה, ניתן להירשם ללימודים על בסיס פספורט ליוצאי ספרד בכל מדינה באירופה, החברה באיחוד האירופי. בעלי דרכון ואזרחות יכולים לעבוד באירופה, בין אם לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה וללא הגבלה, באופן חוקי ומורשה. אזרחות אירופית מאפשרת כניסה לארה”ב ולמדינות אחרות בעולם, שלא תמיד מקבלות בברכה ישראלים ללא ויזה או אפילו בעלי דרכון ישראלי בכלל.

אזרחות פורטוגלית – בקרוב אצלכם

אם אתם מאבדים את הידיים ואת הרגליים כאשר אתם צריכים למלא הררי טפסים ובירוקרטיה בעברית, אינכם חייבים לחשוש. אפילו כאשר הבירוקרטיה נעשית בספרדית או בפורטוגזית בפספורטוגו יעבדו בשבילכם. זה המקום בו תוכלו להשלים בהצלחה הפקת אזרחות פורטוגלית. זה המקום בו תוכלו בתוך זמן לא רב להשלים את ההליכים הדרושים לצורך קבלת פספורט ספרדי. אז זכרו את השם – פספורטוגו, הנפקת דרכון פורטוגלי בקרוב אצלכם.

 

 

נגישות