הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים 2018-11-15T16:18:43+00:00

הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים

פורטוגל איננה מהווה כיום גורם משמעותי בשיח הישראלי היום יומי וחבל. לשם השוואה, קבלת אזרחות ליוצאי ספרד הינה נושא הרבה יותר מדובר אבל למעשה, אין הרבה הבדל בין השניים. הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים יכולה להיות פתרון רב ערך לאלה השוקלים ללמוד או לעבוד בחו”ל, בפרט באירופה. זהו גם פתרון נהדר למי שמאס ביוקר המחיה בארץ, לאלה שרוצים לרכוש נכסים בחו”ל יותר בקלות וכן למי שרוצה לעבוד כחוק מעבר לים. אגב, הלימודים באירופה לזכאים הינם בחינם או בכמעט חינם.

הפעם, נבקש לשבור כמה מיתוסים לגבי הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים. עד כמה זה באמת קשה, האם באמת הרשויות מערימות קשיים, האם רק שם משפחה ספרדי מאפשר קבלת פספורט פורטוגלי – כל זאת ועוד באדיבות חברת פספורטוגו.

דרכונים פורטוגליים – עובדות במספרים

מלבד דיבורים על הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים רצוי כמובן להביא נתונים מספריים. כמה זמן לוקח תהליך הוצאת דרכון ליוצאי ספרד? בתוך שנתיים עד ארבע שנים ניתן לסיים את הטיפול אפילו כאשר נדרשת עבודת חקר רצינית למציאת מסמכים ורישומים היסטוריים בארץ או בספרד ופורטוגל. כמה דרכונים הונפקו? הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים בשנים האחרונות בלבד נאמדת בכמה מאות שכבר נידונו והתקבלו ועוד אלפים רבים נוספים שנמצאים בשלבים מתקדמים של בדיקה לקראת אישור. במספרים הללו, אנו כוללים קבלת אזרחות ליוצאי ספרד או פורטוגל בסבירות של קרוב למאה אחוזים.

הפקת אזרחות פורטוגלית לישראלים לא מחייבת אתכם למהר ולהזמין כרטיס טיסה לפורטוגל. אתם גם לא חייבים לרוץ לשגרירות ולמעשה, אין בכך הרבה תועלת. מה כן צריך לעשות – קבלת פספורט פורטוגלי מצריכה הכנת תיק על בסיס ניסיון והיכרות עם החקיקה הרלוונטית בפורטוגל. בפספורטוגו מכירים מקרוב את התהליך מפני שעסקו בו פעם ועוד פעם ועוד פעם, בשנים האחרונות. תהליך הוצאת דרכון ליוצאי ספרד ולפורטוגל כולל פגישה עם כל לקוח, איסוף מסמכים להכנת תיק מקיף, ביסוס ברישומי הקהילה והעברת התיק לעיון קהילת פורטוגל. בנוסף, השירות כולל הגשת בקשה לדרכון, בצינורות המקובלים ותוך עבודה משותפת עם עורכי דין פורטוגליים מקומיים. הרשויות המקומיות מעודדות הנפקת דרכונים ליהודים, מכל הלב.  

נגישות