הנפקת דרכון ספרדי 2018-11-12T11:57:11+00:00

הנפקת דרכון ספרדי

על פי רוב, הנפקה של דרכון איננה נעשית ממניעים היסטוריים אלא על בסיס זיקה נוכחית למדינה. אך במקרים יוצאים מן הכלל, מסתבר כי ניתן להנפיק דרכון על בסיס אירוע היסטורי. דוגמא לכך ניתן למצוא בהחלטת הממשלה הספרדית, אשר החליטה לאפשר הנפקת דרכון ספרדי לצאצאי המגורשים. כיום, ניתן בהחלט לקדם הנפקת דרכון ליוצאי ספרד שאבות אבותיהם גורשו מן המדינה בעקבות עלילות האינקוויזיציה.

חברת פספורטוגו מתמחה בליווי יהודים ובפרט ישראלים לקראת הנפקת דרכון ספרדי. למעשה, פספורטוגו מתמחה גם בספרד וגם בפורטוגל בהיבטים אלה כך שניתן בעזרתה להתקדם לקראת הנפקת דרכון פורטוגלי לישראלים. דרכון זה מקנה אזרחות ספרדית מלאה, על מכלול הזכויות הנלוות הניתנות לאזרחי מדינות אלה.

דרכון ספרדי – מדוע זה כדאי ?

כל מי מגיש בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים וכל מי שרוצה לברר לגבי הנפקת דרכון ליוצאי ספרד עושה זאת ממניעים אישיים הרלוונטיים עבורו. אך ניתן בהחלט לראות קווים משותפים בין מרבית יוצאי ספרד או פורטוגל. לפעמים, המוטיבציה נובעת פשוט מהרצון להחזיק ביד יותר קלפים, כך שניתן יהיה לעבור לספרד בעתיד הבלתי ידוע – אולי בעוד חמש או עשר שנים ואולי אחר כך. לפעמים, הנפקת דרכון ספרדי נועדה לאפשר כניסה לאיחוד האירופי (לאו דווקא ספרד או פורטוגל), בתקופה הנוכחית. אחרי הכל, זהו דרכון שמקנה אפשרות להתגורר במרבית ארצות אירופה, כיום, בהווה. הדרכון טומן בחובו אפשרות ללימודים מסובסדים או בחינם, אפשרות לעבוד בתפקידים מכובדים וכן גם אפשרות לקבל ויזה אוטומטית לביקור במרבית מדינות העולם.

פספורטוגו, ניסיון מוכח ומוצלח

אם אתם רוצים לקדם הנפקת דרכון ספרדי עבור עצמכם או למען עתיד הילדים שלכם, תוכלו לפנות לחברת פספורטוגו. לחברה ניסיון מוכח בבניית תיקים מבוססים לצורך קבלת דרכון. לחברה צוות עורכי דין, מתורגמנים, חוקרים שעוסקים באיתור אילנות יוחסין גם מלפני עשרות שנים ויותר. החברה מלווה את לקוחותיה בנבכי הבירוקרטיה לקראת הנפקת דרכון לפורטוגל לישראלים או דרכון ספרדי. מגישים את הבקשות, בונים תיקים מבוססים, ופועלים בהתאם למכלול הכלים בהתאם לחקיקה העדכנית המאפשרת בקשה לדרכון פורטוגלי ישראלים.

נגישות