הוצאת דרכון לפורטוגל 2018-05-03T11:08:24+00:00

הוצאת דרכון לפורטוגל

ההיסטוריה מרובת תהפוכות היא ובזכות תעלוליה, אנו חוזים לפעמים ממש בניסים. הוצאת דרכון לפורטוגל היא דוגמא לנפלאות ההיסטוריה, כאשר מי שהיו פעם בלתי רצויים, הפכו לפתע למאוד רצויים. גם הוצאת דרכון ליוצאי ספרד לישראלים מראה דבר דומה. אותן משפחות שפעם גורשו מספרד או מפורטוגל בגלל יהדותן נקראות כיום לקבל בברכה דרכון מקומי. כי היכולת של היהודים ורמתם הגבוהה תורמים לכל מדינה שקולטת אותם לבין גבולותיה.

שער כניסה לאירופה

מבחינת פורטוגל, הוצאת דרכון לפורטוגל עבור ישראלים מהוה מעין תיקון חלקי, מאוחר אבל יותר טוב מכלום, של עוול היסטורי משווע. כך, ללא ספק, גם הוצאת לפספורט ליוצאי ספרד. אך מבחינת צאצאי המשפחות מבני המגורשים, הביקוש לדרכון איננו רק בחזקת החזרת עטרה ליושנה או תיקון עוול היסטורי. יש כאן גם היבט תועלתי חשוב שלא צריך להתבייש בו.

כי מי שמבין כי פורטוגל היא חלק מאירופה, מבין כי הוצאת דרכון לפורטוגל היא שער הכניסה לאירופה המודרנית. הוצאת לפספורט לפורטוגל מאפשרת גישה ישירה לכל אותן הטבות שמהן נהנים כל אזרחי אירופה, וותיקים, חדשים וחוזרים. מהן ההטבות הללו? קצרה היריעה מלתאר אך מדובר למשל באפשרות ללמוד בחינם או במחיר מצחיק, בכל מוסדות הלימוד המובילים של אירופה. ניתן כמובן לעבוד באירופה באופן חוקי ואפילו לקבל ויזה לארצות הברית באופן אוטומטי. ויזה מסוג זה יכולה להועיל מאוד לעיתונאים, לסטודנטים, למטיילים, למשפחות וליחידים.

פספורטוגו – עושים את זה פשוט יותר

הפונים לחברת פספורטוגו מרבים לשאול למשל האם הוצאת דרכון לפורטוגל נחשבת למסובכת או האם הוצאת דרכון ליוצאי ספרד לישראלים תחייב מהם להמתין שנים או להתגורר בספרד. לא ניתן להשיב בתשובה גורפת שתהיה תמיד נכונה אך חשוב לדעת כי הוצאת דרכון לפורטוגל יכולה לארוך אפילו שנתיים או פחות ובהחלט לא מדובר בהליך של שנים אין ספור. וגם אם נתקלים בקשיים לאורך הדרך, הוצאת לפספורט ליוצאי ספרד כשיש גב חזק, הופכת לפשוטה יותר. חברת פספורטוגו לא רק מגישה בקשות לצורך הוצאת לפספורט לפורטוגל. במקום ניתן ייעוץ משפטי, ליווי של עורכי דין ישראלים וגם ספרדיים או פורטוגליים, הכנת תיק ראוי שיתמוך בבקשה והעברתו לאישור קהילת פורטוגל.

נגישות