הוצאת דרכון ליוצאי ספרד 2018-11-15T14:53:13+00:00

הוצאת דרכון ליוצאי ספרד

ספרד איננה רק מעצמת כדורגל עולמית. עבור משפחות ישראליות רבות, ספרד הייתה קהילה ובית, במשך דורות על גבי דורות. על סמך אותו קשר היסטורי שבין היהודים לבין אותה המדינה, הוצאת דרכון ליוצאי ספרד הינה אפשרית כיום. גם אם אתם לא דוברים ספרדית או לדינו, כדאי שלפחות תדעו מהי המשמעות של הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד. בשלב כזה או אחר, יתכן שגם אתם תרצו להשקיע בכך, לתועלתכם.

הוכחת זיקה לספרד

כדי להשלים הוצאת דרכון ליוצאי ספרד לא מספיק לגשת לקונסוליה או לשגרירות ולהגיש בקשה. גם הוצאת דרכון פורטוגלי מחייבת לעבור תהליך מסודר שכן אין לצפות לקבל דרכון כלאחר יד. אך בחברת פספורטוגו מרגיעים את החששות שאולי עולים ומסבירים כי גם אם ההליך עשוי לארוך חודשים ארוכים ולפעמים גם שנתיים או שלוש, הוצאת דרכון ליוצאי ספרד הינה מציאות קיימת ואפילו לא מסובכת, למי שיודע מה צריך לעשות.

עורכי הדין וחוקרי אילנות היוחסין של חברת פספורטוגו מספרים כי הצליחו ללוות ישראלים רבים, חלקם למעשה לא היו בטוחים בתחילה כי למשפחותיהם קשר היסטורי לספרד (או לפורטוגל). מכיוון שהחקיקה שמאפשרת הוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים מחייבת זיקה למדינה, ניתן לראות כי גם משפחות שעברו לאורך השנים בין מדינות ואפילו כאלה שנקלטו בארצות אשכנז, בתורכיה, יוון או מדינות אחרות, הצליחו בסופו של דבר לקבל דרכון ספרדי.

בדקו זכאותכם להוצאת דרכון ספרדי / דרכון פורטוגלי 

הוצאת דרכון ליוצאי ספרד מצריכה זיקה לספרד או לקהילות פורטוגל ההיסטורית, כאשר תעודות שנשמרו במשפחה עוזרות מאוד בתהליך. מומחי פספורטוגו יודעים לסייע וללוות את אלה המבקשים להשלים בהצלחה הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד אפילו אם נדמה כי אין להם אסמכתאות או שהללו אבדו עם השנים. מומחי גנאלוגיה וחוקרי שורשים היסטוריים נכנסים לתמונה והופכים הוצאת דרכון ליוצאי ספרד לאפשרית. בחברה יספקו סיוע וליווי במילוי כל המסמכים והבקשה, בניית תיק מקיף לצורך הוצאת דרכון פורטוגלי או ספרדי והתמצאות בנבכי הבירוקרטיה. במקרה הצורך, יכנסו לפעולה עורכי דין עמיתים בספרד, שעובדים באופן הדוק ולאורך תקופה ארוכה עם עורכי הדין והמנהלים של חברת פספורטוגו. הוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים מעניינת אתכם? צרו קשר ובדקו את זכאותכם לכך.

 

נגישות