הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי 2018-11-11T17:31:09+00:00

הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי

בשנתיים – שלוש האחרונות, מאז הוחלט בחקיקה הפורטוגלית על מתן אפשרות לצאצאי המגורשים להגיש בקשת דרכון פורטוגלי, נפל דבר. אם לפני כן, רק מעטים חשבו ברצינות להשקיע מאמץ בכל מה שקשור עם הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי, לאחר שהושלמה החקיקה בנושא מספר הפונים עלה פלאים. עם הרקע של החלטת החקיקה, בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים נשענת על יסודות מוצקים אך בכל זאת, כדי שהבקשה אכן תטופל ברצינות ותוך פרק זמן סביר, יש לדעת איך מגישים בקשה, למי פונים ומה עושים. באמצעות חברת פספורטוגו ניתן לקבל את כל השירות לצורך הגשת הבקשה כהלכה.

אסמכתאות בדרך לדרכון

הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי יכולה לאפשר לעומדים בקריטריונים לקבל בתוך פחות מ-3 שנים אזרחות ודרכון. יש לזכור כי אין מדובר אך ורק בדרכון פורטוגלי שכן כמדינה החברה באיחוד מקבלים למעשה אזרחות אירופאית ומגוון רחב של זכויות נלוות. בקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים צריכה להישען על אסמכתאות ותעודות, אך גם אם לא קיים תיעוד משפחתי מלא, תעודות לידה, תעודות זהות ישנות, תעודות נישואין וכיוצא בזה, עדין יש מה לעשות.

חברת פספורטוגו מעסיקה מומחים בחקר ההיסטוריה המשפחתית של קהילות ומשפחות מספרד ופורטוגל. בעזרת עבודה מאומצת, ניתן לאתן מסמכים ורישומים שיהוו חלק מתיק מבוסס המלווה הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי. המספרים מראים כי כאשר בונים נכון את התיק, כמעט כל בקשה שמוגשת אכן מתקבלת. בקשת דרכון פורטוגלי לא עומדת בסתירה לדרכון הישראלי ואפשר בהחלט להחזיק במקביל את שני הדרכונים גם יחד.

טובים השניים

על מנת לסבר את האוזן, נסביר באופן סכמתי כיצד משלימים הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי. דבר ראשון, אוספים מסמכים ורישומים הקשורים לעץ השורשים המשפחתי. הוכחות כתובות ותעודות מבססות בקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים על בסיס איתן. לאחר בניית התיק, בשילוב מתרגמים מקצועיים, נוטריונים, עורכי דין בארץ ובפורטוגל, מעבירים את המסמכים לקהילה הפורטוגלית, לבדיקה והגשת חוות דעת. לאחר מכן העברת התיקן לרשויות הממשלה, בליווי כל מסמכי הבקשה והעדויות. חברת פספורטוגו תסייע ותנהל הגשת בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי, לרבות בדיקת אילן יוחסין. בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים – כי תמיד טוב שיש עוד דרכון בכיס.

נגישות