בקשה לדרכון פורטוגלי 2018-11-18T10:18:41+00:00

בקשה לדרכון פורטוגלי

מדינת ישראל מתירה לאזרחיה להחזיק אזרחות כפולה ולאזרחות כזאת יש לא מעט יתרונות. יתכן מאוד שגם אתם יכולים להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי וליהנות ממגוון יתרונות השמורים לאזרחי האיחוד האירופי, לרבות לימודים בחינם, זכות לעבוד, מגורים כמובן. האם מסובך להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים? עבור מי שאיננו בקיא בנושא, הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי עשויה להיראות כמו מבוך בירוקרטי, ועוד בשפה זרה. אבל כאשר נעזרים במי שמתמחה בכך, בקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים בהחלט איננה משימה בלתי אפשרית. למי אפשר לפנות – לחברת פספורטוגו המחזיקה מערך של אנשי מקצוע שעושים הרבה יותר מאשר הגשת בקשה והמתנה.

בניית תיק מנומק

בעזרת חברת פספורטוגו ניתן להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי ולמלא את מסמכי הבקשה, כדת וכדין. אבל בקשה לאזרחות פורטוגלית מצריכה יותר מאשר מילוי טפסים בלשון בהירה ותוך היכרות עם החקיקה המקומית. מכיוון שמדובר על זכות חוקית הנשענת על יסודות בירוקרטיים ועל תיעוד, מסייעים בחברת פספורטוגו באיסוף חומר ותעודות ואם צריך, גם מבצעים בדיקה של אילן היוחסין המשפחתי.

מסתבר כי בקשה לדרכון פורטוגלי, בהתאם לחקיקה מ-2015, יכולה להתאים גם לישראלים ששורשיהם המשפחתיים הספרדיים או הפורטוגליים אינם ברורים מאליהם. ביצוע מחקר אילנות יוחסין וקשרי עבודה עם הקהילה היהודית המקומית מאפשרים יצירת תיק מנומק המלווה בקשה לדרכון פורטוגלי ישראלים אפילו למשפחות שעלו ארצה לפני דור או שניים (ויותר) כאשר מתי שהוא בעבר היה נצר משפחתי שנאלץ מכורח הנסיבות לעזוב את פורטוגל.

בפספורטוגו מגישים את הבקשה לדרכון פורטוגלי בשבילכם

אם שמעתם שזה אפשרי אבל זה פשוט נראה לכם מסובך מדי, אל תוותרו. בקשה לדרכון פורטוגלי לא מחייבת אתכם להוציא אנרגיה אין סופית ולהיטלטל בין מתורגמנים לבין משפטנים, בין קונסוליות לבין קטעי מידע שקראתם פה ושם. בעזרת פספורטוגו ניתן להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים כשאתם מלווים במעטפת תומכת, מכל הכיוונים. תחת קורת גג אחת יגישו בשמכם בקשה לאזרחות פורטוגלית, על בסיס ידע משפטי ושיתוף פעולה עם עורכי דין שיושבים בפורטוגל. הדבר נעשה בליווי נוטריונים, מתרגמים, עורכי דין ישראלים ומומחים גיאולוגיים שמתמחים במציאות רישומים הסטורים ואילנות יוחסין.  

נגישות