איך מקבלים דרכון פורטוגלי 2018-11-13T15:21:36+00:00

איך מקבלים דרכון פורטוגלי

הרבה מאוד ישראלים הצליחו לקבל בשנים האחרונות דרכונים זרים. כמובן שלא כל מי שיכול לקבל דרכון זר או אזרחות זרה כבר עבר תהליך מסוג זה, אבל העניין בנושא קיים. הפעם נבקש להסביר איך מקבלים דרכון פורטוגלי. חברת פספורטוגו, המתמחה לא רק בהגשת בקשה לאזרחות פורטוגלית אלא גם בביצוע מחקר גנאלוגי (אימות אילנות יוחסין) שופכת אור על הנושא ומגלה כל מה שצריך לדעת לגבי איך מקבלים דרכון פורטוגלי.

האם צריך תיעוד משפחתי על מנת לקבל דרכון פורטוגלי 

אז באמת, איך מוציאים דרכון פורטוגלי? האם מספיק שבמשפחה יודעים לדבר לדינו? האם בהכרח צריך להמציא תעודת לידה או הסבא או הסבתא? כמובן, איך מקבלים דרכון פורטוגלי או איך מגישים בקשה לדרכון ספרדי זה עניין פרוצדורלי, אבל אצל כל אחד הדברים יכולים לעבוד מעט אחרת. יש משפחה ששמרה מדורי דורות מסמכים משפחתיים. יש משפחה ששם לא ממש שמרו תיעוד. יש משפחות שלאורך השנים החליפו שמות משפחה וצריך להשקיע מאמץ כדי להתחקות אחר ההיסטוריה המשפחתית. הדבר החשוב זה קודם כל להבין שאם אתם שואלים את עצמכם איך מקבלים דרכון פורטוגלי כדאי לפנות למי שמתמחה בכך. רק בודדים מגישים בקשה לאזרחות פורטוגלית בלי לבדוק לפני כן את הרקע המשפטי ואת הרקע המשפחתי. בכל ההיבטים הללו, חברת פספורטוגו תוכל להיות לכם לעזר. גם אם אין לכם תיעוד משפחתי מלא, יש לא מעט מה לעשות בנידון.

כל הפתרונות של חברת פספורטוגו

במהלך השנים הגישו רבים דרך חברת פספורטוגו בקשה לדרכון ספרדי או דרכון פורטוגלי. כאשר אתם יוצרים איתנו קשר ושואלים איך מקבלים דרכון פורטוגלי אנחנו מלווים אתכם בעבודה פרוצדורלית, בבירוקרטיה, אפילו בחיפוש תיעוד היסטורי. אז באמת – איך מוציאים דרכון פורטוגלי: בעזרת אנשי מקצוע, חוקרי אילנות יוחסין, מומחים למשפט ספרדי ופורטוגלי, עורכי דין ונוטריונים וניסיון מעשי מבית פספורטוגו ניתן בהחלט לקבל את הדרכון המיוחל. ניתן בתוך טווח זמן סביר ביותר לקבל אזרחות ודרכון, להפוך לאזרחים אירופאים לכל דבר ולאפשר לכם ולבני משפחתכם מגורים, עבודה או לימודים בכל מקום כמעט ברחבי אירופה.

 

 

נגישות